Warsztaty poświęcone bezpieczeństwu kobiet (moduł mentalny i praktyczny)

Co roku w dniach 25.11-10.12 na całym świecie odbywa się kampania „16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć”, poświęcona problematyce przemocy wobec kobiet i bezpieczeństwa kobiet.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie, kobiety, dziewczyny na seminarium poświęcone bezpieczeństwu kobiet. Prowadzone przez kraverkę-psycholożkę oraz Experta Krav Maga, podzielone będzie na dwa moduły.

W pierwszym module zajmiemy się psychologicznymi aspektami bezpieczeństwa kobiet. Dotkniemy tematu trudności, jakie mogą towarzyszyć dbaniu o swoje bezpieczeństwo, ale też postaramy się zwrócić Waszą uwagę na to, co z Was silne. ✊💪

Druga część poświęcona będzie wybranych technikom Krav Maga, w tym: obronom przed niebezpiecznymi chwytami (obchwytami ciała, chwytami za ubranie, za ręce), podstawowym uderzeniom i kopnięciom, a także postępowaniu w przypadku napaści seksualnej.

Wydarzenie odbędzie się 02.12.2023, w klubie Broken Tooth Gym we Wrocławiu. Startujemy o 12:00, seminarium potrwa ok. 4h. Prosimy wyposażyć się w wygodny strój (nie musi, ale może być sportowy) i buty zmienne. Wstęp: 99 zł. Seminarium skierowane jest do osób powyżej 15. roku życia.

Ilość miejsc ograniczona. Miejsce rezerwujemy wpisując się poprzez formularz: https://forms.gle/CRN18HZ7eDB5J8Ad8 oraz wniesienie opłaty (całej lub zaliczki w wysokości 20 zł).

Serdecznie zapraszamy!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *