Nabór do grupy podstawowej sekcji Krav Maga!

Otwieramy nabór do grupy podstawowej sekcji Krav Maga – start już 05.09.23!

Krav Maga to nowoczesny, wysoce skuteczny system walki wręcz, samoobrony i obrony osób. W ramach systemu uczymy się nie tylko uderzeń i kopnięć, ale też obrony m.in. przed: duszeniem, chwytami za włosy czy ubranie; atakiem noże czy pałką, przed rozbojem i napaścią. W Krav Maga uczymy się również procedur związanych z bezpieczeństwem, świadomego i bezpiecznego poruszania oraz upadania, a także wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku w samoobronie. Poza tym treningi Krav Maga to świetny sposób na poprawę kondycji, wzmocnienie ciała, zbudowanie poprawnych wzorców ruchowych oraz zwiększenie pewności siebie.

Na treningi zapraszamy wszystkich – bez względu na wiek, płeć i kondycję. Jeśli macie wątpliwości, po prostu przyjdźcie i zobaczcie to na żywo. Nie istnieje lepszy sposób na weryfikację. 😎

Sekcję prowadził będzie Bartosz Ząb, Expert i Instruktor Krav Maga Global, kraver z ponad 16-letnim doświadczeniem. Spotykamy się we wtorki i czwartki o 19:00. Miejsce rezerwujemy poprzez wypełnienie formularza. Poza opłatą za karnet obowiązuje jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 40 zł, którą należy wnieść przy rejestracji.

Formularz: https://forms.gle/9Un5f22wAtkThgbh8

Zapraszamy!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *