Ogłoszenie!

Szanowne i Szanowni!

Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział, albo po prostu ktoś kiedyś mądrze powiedział – jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. I ta oto czeka i nas.

Radośnie, choć nie bez ukłucia sentymentu ❤️‍🩹 informujemy, że od czerwca nasz (i Wasz!) klub zmieni swoje centrum dowodzenia.

Nie jest to łatwe, bo zostawiamy za sobą przybytek zbudowany własnymi rękami, nasz pierwszy Drugi Dom, pierwsze miejsce, które wiąże się z masą wspomnień. Ale! Jesteśmy podekscytowani💓 tą zmianą, bo w nowym miejscu będziemy mieć nowe możliwości, dużo światła (dosłownie) i dodatkową salę (tak oto pierwszokwietniowy żart staje się faktem! 😄). Przed nami zmiana, która otwiera nowe furtki. Mamy nadzieję ogromną, że w tym nowym miejscu nie zabraknie też Was, bo bez Was to w ogóle bez sensu przecież.

Techniczne sprawy. Przenosimy się w czerwcu, a kiedy dokładnie to będziemy informować bliżej samej daty. Kto ma za sobą remont na dużą skalę – albo w ogóle jakiś remont – to wie, że przywiązanie do terminów wobec remontu jest wbrew pozorom zamachem na poczucie sprawczości. Przenosimy się stosunkowo niedaleko (4km od obecnego miejsca), będziemy przy ul. Krakowskiej 29c. Grafik pozostanie bez większych zmian, na razie mogą to być zmiany raczej kosmetyczne. Karnety przechodzą. 😀 Zajęcia pozostają przez maj bez zmian. Życie przyniesie odpowiedź czy w czerwcu będziemy musieli na kilka dni klub zamknąć. 😉

Naszej podróży ciąg dalszy, zapraszamy do zajmowania miejsca przy oknach! 🚉✈️

🦷🦷


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *