Kurs samoobrony dla kobiet!

Broken Tooth Gym pod matronatem Centrum Praw Kobiet Oddział we Wrocławiu, ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkie dziewczyny i panie na kurs Krav Maga dla kobiet!

Już od lipca startuje pierwszy cykl kursu „Samoobrona dla kobiet w oparciu o system Krav Maga”. Program kursu został stworzony przez adeptkę Krav Maga i psychologii oraz Experta Krav Maga i podzielony będzie na moduły:

I Zagrożenia, taktyki bezpieczeństwa i poczucie własnej sprawczości

II Relacja ciała i umysłu w sytuacji zagrożenia (co głowa mówi ciału, co ciało mówi głowie)

III Praktyczne rozwiązania napotkanych trudności (nachalność, agresja, kradzież, napaść, duszenia, ciągnięcie w ustronne miejsce, napaść seksualna, atak napastnika uzbrojonego w nóż), z wykorzystaniem ciała, przedmiotów oraz otoczenia

IV Przejęcie kontroli i poprawa sprawczości

Będziemy omawiać procedury bezpieczeństwa, uczyć się technik i ćwiczyć konkretne rozwiązania, które okazują się być narzędziami szczególnie przydatnymi dla kobiet. Jednak będziemy też pracować z treścią, którą wniesiecie Wy –
z Waszymi historiami, pytaniami, blokadami i strachami. Będziemy zajmować się i ciałem i umysłem. W ramach kursu każda z Uczestniczek zostanie zaproszona do fejsbukowej grupy prywatnej, w której będziemy dzielić się materiałami dotyczącymi obszaru naszej pracy, dzielić się doświadczeniami, wysyłać dobre memy. 😄 Tworzyć grupę wsparcia! Ponadto, Uczestniczki będą mogły wziąć w udział w warsztatach, które będą odbywały się raz w miesiącu. W nadchodzącym cyklu będą to:

• Asertywność jako procedura bezpieczeństwa, dlaczego stawianie granic nas chroni?

• Doraźne metody radzenia sobie z lękiem.

• Trening regulowania emocji.

Kursy będą odbywały się w cyklu 3-miesięcznym. Na treningach spotykam się co czwartek o godzinie 18:00 lub co wtorek o 10:00 (grupa do wyboru). Koszt kursu to 550 zł (możliwość płatności w dwóch ratach). Kurs przeznaczony jest dla osób od 16. roku życia. Ilość miejsc ograniczona.

Formularz zapisu (nie zapomnijcie podać rozmiaru koszulki 🙂)

https://forms.gle/bbEM2ADeALa23M586

Kida!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *