Trening Integracyjny

Panie i Panowie, Dziewczęta i Chłopcy, Wszystkie oraz Wszyscy!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na brokenowy letni trening integracyjny! 🌞🌴⛱Zapraszamy wszystkie osoby zrzeszone wokół Brokena – sekcję Krav Maga, brazylijskiego jiu jitsu, kettlebells, TRX, tabata, stretchingowców – wszystkich, którzy pompują swoją energię w ten klub. 🔥 Możecie oczywiście zabrać najbliższych. 👐

Co się będzie działo? Zaczniemy sobie spokojnym treningiem, na którym pokażemy Wam zagadnienia plażowo-piknikowe. 😉 Innymi słowy, co zrobić gdy istnieje zagrożenie ofensywnego przerwania nam relaksu.

Porozmawiamy o tym jak radzić sobie z nadchodzącymi atakami kiedy siedzimy, jak uwolnić się z duszenia zadanego podczas opalania 🏖, jak wykorzystywać otaczające nas na pikniku przedmioty (kufle, talerze), co powinny robić dzieci itd. Trening będzie lekki, potrwa ok. 2 godzin, nie wymaga też doświadczenia w Krav Maga – nauczymy Was czego się da. 💪 Ubiór dowolny. 🙂

Po treningu już tylko relaks – grill nad stawem, parasole, rozmowy, śmiechy, żarty, budowanie relacji. 😎

Spotkamy się w Zielonej Osadzie: https://zielonaosada.com/dojazd/. To świetne miejsce w Kiełczowie, przy ulicy Rzecznej 58. Z Psiego Pola dojechać można tam autobusami 911 lub 931.

Prosimy żebyście wyposażyli się w ulubione dania oraz napoje – o to musimy zadbać sami. 🥖🍅🥔🍔🥙🍮🥤Trening zaczynamy o 16:00, koszt to 40 zł. Prosimy o zapisywanie się do 26.06.2021, poprzez:

* kontakt@brokentoothgym.pl
* media społecznościowe,
* rozmowę na żywo na zajęciach.

Zapraszamy najserdeczniej!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *